שיפוץ וילה

אנו מאמינים שלא הגעתם לכאן בטעות, אם הגעתם לכאן סביר להניח שאתם מחפשים אחר בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין אשר יעזור לכם לשפץ את הוילה ולקחת אותה כמה שיותר קרוב לחלום שלכם. אנו רואים לא מעט אנשים המעוניינים לשפץ את הוילה שלהם, אלו יכולים להיות אנשים אשר בונים לראשונה את הוילה שלהם ואילו אחרים אשר מרגישים כי הוילה שלהם מעט "התבלתה" עם השנים ורוצים לתת לה את היחס שמגיע לה. כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ וילה אנו מדברים על מלאכה לא פשוטה אשר דורשת התערבות של בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום – אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הקשור לשיפוץ וילה, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן על מנת לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות!

שיפוץ וילה – כל אחד יכול

לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי שיפוץ וילה היא מלאכה אשר לוקחת מאיתנו לא מעט כסף ומכוונת לקהל יעד מסוים, יחד עם זאת אנו מאמינים כי שיפוץ וילה הוא מוצר צריכה בסיסי ומתאים לכל בן אדם המחזיק באמתחתו וילה. אנו רואים במלאכה זו מלאכת מחשבת של ממש אשר מתאימה את עצמה לאופיים ורצונם של דיירי הוילה.

שיפוץ וילה בהתאם לתקציב שלכם: האם זה אפשרי?

כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ אנו ישר מקשרים את זה למשהו יקר במיוחד, כאשר אנחנו מדברים על וילה סביר להניח שגם את זה אנו נקשר כדבר לא ממש זול בלשון המעטה אך אם ניקח את שני המונחים האלה ביחד ונחבר אותם לכדי "שיפוץ וילה" אנו מאמינים שתחשבו שמבחינה כלכלית טוב לא יכול לצאת מזה. יחד עם זאת, בהתאם למחשבה הרווחת אצל אלפי משקי בית בישראל כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ וילה אנו מדברים על מלאכה אשר נעשית יחד עם דיירי הוילה ובשיתוף מלא שלם עד רמה של הגדרת תקציב ידוע מראש – כך שלא תצטרכו לחיות במעין תחושת חוסר וודאות בכל הקשור למחיר אותו אתם תשלמו מאחר ואתם קובעים את המחיר יחד עם הצעת המחיר בעת ובעונה אחת ובהתאם לתקציב שלכם.

זה הזמן להגשים חלומות

לכל אחד יש חלום, אנחנו מאמינים שגם לכם. אם הגעתם לפה אנו מאמינים כי אחד החלומות הגדולים ביותר שלכם הוא לקחת את הוילה שלכם ולשפץ אותה בהתאמה אישית ולפי הויז'ן שלכם. אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי ישנם הרבה חלומות אותם אנו לא נוכל להגשים אך יחד עם זאת אם אנחנו מדברים על חלום בר השגה – הרי ששיפוץ וילה יחד עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין יכול להפוך את החלום שלנו לכדי מציאות. אתם חושבים שאתם מוכנים להגשים את החלומות שלכם?

שיפוץ וילה

בחירת בעל מקצוע – מלאכת מחשבת של ממש

אנו מאמינים שלא הגעתם לכאן סתם, אם הגעתם לכאן סביר להניח שאתם מחפשים אחר בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין שיקח את הוילה שלכם צעד אחד קדימה הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית. לעיתים ניתן ללכת לאיבוד מתוך כל ההיצע והגיוון שיש בעולם השיפוצים, יחד עם זאת עבודה לא מקצועית הנעשית על ידי בעל מקצוע ללא ניסיון יכולה לגרום להפסד של כסף, משאבים, זמן ותגרום לכם ללא מעט עוגמת נפש בלשון המעטה. לכן, אנו מתייחסים למלאכת בחירת מקצוע כאל מלאכת מחשבת של ממש. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם:

• בעל מוניטין וניסיון בתחום – אם אתם שואלים אותנו מדובר באחד הפרמטרים החשובים ביותר אותם אנו נחפש בבעלי מקצוע איתם נעבוד. למעשה, עלינו לבדוק כי בעל המקצוע אותו אנו מזמינים לוילה שלנו הינו בעל ותק, ניסיון ומוניטין בעולם השיפוצים ככלל ובעולם שיפוצי הוילות בפרט. כאשר אנחנו עובדים עם בעל מקצוע בעל מוניטין וניסיון בתחום אנו יכולים להיות רגועים מאחר ובעל מקצוע זה צבר לא מעט מוניטין במרוצת השנים אשר יכול להעיד לנו על התנהלותו. כמו כן, בעל מקצוע בעל ניסון בתחום יודע איך לגשת לפרויקטים בצורה נכונה הן מבחינת ייעול בזמנים, אפקטיביות ושימוש בחומרי גלם והן מבחינת יצירתיות נדרשת תוך כדי תנועה.

• תיק עבודות – כאשר אנו נזמין בעל מקצוע לוילה שלנו אחד הדברים אותם אנו נרצה לראות זה את תיק העבודות שלו. כאשר אנחנו מסתכלים על תיק עבודות של בעל מקצוע אנו יכולים לגלות לא מעט אודות פרויקטים אותם ניהל בעבר, כמו כן להסיק מכך לא מעט על "השפה העיצובית שלו". אנו מאמינים כי תיק עבודות יכול לשקף לכם בצורה הטובה ביותר את היכולות של בעל המקצוע ולעזור לכם להחליט אם יכולותיו תואמות את הציפיות שלכם וכך להיות רגועים בכל הקשור להמשך התהליך איתו.

• כימיה – אתם אמנם לא הולכים להתחתן או לגור באותו בית ביחד אך יחד עם זאת יש חשיבות גבוהה מאוד בכל הקשור לכימיה. כאשר אנחנו רוצים להזמין בעל מקצוע לעבודה שיפוצית אצלנו בבית מן הראוי שניפגש איתו לכוס קפה בו נדון על כל הפרטים הרלוונטיים תוך כדי שאנחנו מכירים את הנפשות הפועלות. בשיחה זו אנו נוכל להסיק לא מעט על הכימיה שלנו עם בעל המקצוע והאם אנחנו מתחברים לדברים אותם הוא משדר כלפי חוץ, אם יש לכם ספק ולו הכי קטן בנוגע לכימיה שלכם עם בעל המקצוע אנו מציעים לכם לקחת צעד אחורה ולחשב מסלול מחדש.

• בדקו כי יש לכם כיסוי ביטוחי מלא – אחד הדברים החשובים ביותר בעבודה עם בעל מקצוע על אחת כמה וכמה שאנחנו מדברים על עבודה שיפוצית אנו נרצה לדעת כי יש לנו כיסוי ביטוחי מלא. אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי בעלי מקצוע בעלי ניסיון, ותק ומוניטין בתחום מבינים את החשיבות בכיסוי ביטוחי מלא ונותנים את אותו כיסוי משלב הפגישה הראשונה והאפיון דרך שלבי בניית השלד ועד גמר הפרויקט. אף אחד מאיתנו לא רוצה להיתקל בהפתעות לא נעימות לכן חשוב לוודא כי יש לנו כיסוי ביטוחי אשר מגבה אותנו בכל מצב.

• בעל כל התעודות הנדרשות – עבודה שיפוצית ואדריכלית הינה עבודה אשר דורשת לא מעט מקצועיות ומיומנות לכן חשוב כי בעל המקצוע איתו אנו עובדים מחזיק בכל התעודות הנדרשות לשם ביצוע המלאכה בבית שלנו. כאשר אנחנו מדברים על תעודות נדרשות אנו מדברים על: אישור עבודה בגובה מטעם משרד העבודה, כמו כן אנו נרצה לדעת כי אותו קבלן רשום ברשם הקבלנים ופנקס הקבלנים. יחד עם זאת, כל תעודה אשר יכולה להעיד על השתלמות ו/או קורס אותו עבר בעל המקצוע מתקבל בברכה.

• המלצות – אנחנו חיים בעידן בו ניתן למצוא לא מעט המלצות על בעלי מקצוע דרך הרשתות החברתיות השונות, אנו ממליצים לכם לבדוק אודות המלצות ו/או ביקורות שונות על בעל המקצוע. את כל אותם המלצות תוכלו למצוא ברשתות החברתיות, בגוגל ואף לעיתים גם מקולגות, חברים ומשפחה.

• דברו עם חוג לקוחותיו – אנשים רבים יכולים לפרש זאת כחוצפה אך יחד עם זאת אנו רואים זאת כדבר ריאלי והגיוני לחלוטין, פגשו לדבר עם אחד מחוג לקוחותיו אשר שכר את שירותיו לשם שיפוץ וילה – כך תוכלו לקבל אינדיקציה לגבי השירות של אותו בעל מקצוע, הזמנים אליהם התחייב ואם עמד בהם והאם היו איזשהם מחלוקות שונות – כל אלו יעזרו לכם לדעת שאתם בידיים הנכונות.

אמרתם שיפוץ וילה אמרתם: B.I.Projects

כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ וילה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש הדורשת התייחסות והתעמקות של בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום, חברתנו בהנהלתו של איתי בכר הינה אחת מן החברות המוערכות והמובילות כיום בישראל ובעלת ניסיון של למעלה מ – 15 שנה בעולמות האיטום והשיפוץ. במשך כל שנות עבודתנו דגלנו לתת את כל הפתרונות השיפוציים במעטפת מלאה תחת קורת גג אחת מן שלב האפיון והשלד ועד גמר העבודה.

התשוקה העזה לתחום השיפוץ והעיצוב לצד אהבתנו הגדולה לאנשים הפכו אותנו לביטוי שגור אצל מאות לקוחות פרטיים בישראל לצד אלפי בעלי מקצוע אשר רואים בנו את הבחירה הטבעית עבורם. חברתנו עובדת אל מול בעלי מקצוע רבים מהמובילים בתחומם – פקחי בנייה, מעצבים ואדריכלים ונותנת לכם כיסוי ואחריות ביטוחית מלאה לכל העבודה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו ולבחור נכון, בוחרים שיפוץ וילה – בוחרים B.I.Project