שדרוג נכסים

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה במודעות בכל הקשור לשדרוג נכסים. זוגות, משפחות ויזמים רבים הבינו את הקשר בין נכס משודרג לבין עלייה ברמת החיים ו/או עלייה משמעותית בערכו של הנכס. באמצעות שדרוג נכסים תוכלו לקחת את הנכס שלכם ולהצעיד אותו אלפי מונים קדימה הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית. אנשי המקצוע של B.I.Projects פה כדי לשפוך מעט אור.

לשדרג את הנכס בהתאם לתקציב האישי

כאשר אנחנו אומרים את המילה "שדרוג נכסים" אנשים ישר מקשרים את זה ליוקרה. האמתי זה לא מפתיע אותנו מאחר ושדרוג נכסים יכול לקחת כל נכס ולהפוך אותו לנכס מודרני יותר, יוקרתי וחמים הרבה יותר. יחד עם זאת, בניגוד למה שניתן לחשוב ניתן כיום לשדרג כל נכס בהתאמה אישית בהתאם לתקציב האישי שלכם. כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אל בעל מקצוע ו/או חברה המתמחה בעולם שדרוג נכסים ולאפיין יחד איתכם את הצרכים והתקציב שלכם.

מתי אנו נרצה לשדרג את הנכס שלנו?

אנשים רבים תוהים מתי אנו למעשה נרצה לשדרג את הנכס שלנו, כאשר אנחנו מדברים על שדרוג נכס אנו רואים שני מקרים עיקריים:

  • למטרות פרטיות – מטבע האדם אנחנו תמיד אוהבים להתחדש. לא מעט אנשים בוחרים לעשות שדרוג של הנכס שלהם למטרות פרטיות – אלו יכולים להגיע מהרצון לקחת את הנכס קדימה מבחינה עיצובית, להוסיף חללים חדשים לבית ולהעצים את הנראות הכללית.
  • לשם השבחת הנכס לפני מכירה – עולם הנדל"ן נחשב אחד העולמות הגדולים והמגוונים ביותר, לא מעט אנשים בוחרים להשביח את הנכס שלהם באמצעות שדרוג נכסים על מנת למכור ו/או להשכיר אותו בסכום גבוה יותר. באמצעות שדרוג נכסים אפשר לשנות נכסים שונים וליצור מראה יוקרתי ואף להעלות את מחיר הנכס במספר נכבד של אחוזים.

 

שדרוג נכס

איך בוחרים בעל מקצוע המתמחה בשדרוג נכסים?

כאשר אנחנו מדברים על בחירת בעל המקצוע המתמחה בשדרוג נכסים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם:

  • ניסיון, מוניטין ו-ותק – כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע המתמחה בעולם שדרוג נכסים אחד הדברים החשובים ביותר הוא הניסיון של אותו אדם. הניסיון יספר לנו על פועלו, על היכולת שלו לתפקד במצבי לחץ ואף על הדרך בה הוא מגיב בצורה יצירתית לשינויים תוך כדי תנועה. המוניטין והותק שלו יספרו לנו לא מעט על פועלו, על הפרויקטים אותם הוא לקח בעבר ועל שביעות הרצון של חוג לקוחותיו.
  • כל האישורים הנדרשים – בעל מקצוע המתמחה בשדרוג נכסים צריך להחזיק בכל האישורים הנדרשים לשם ביצוע המלאכה – אישור עבודה בגובה הניתן מטעם משרד העבודה, קורסים ו/או השתלמויות אותם הוא לקח בנישה שלו ואף להיות רשום אצל רשם הקבלנים בפנקס הקבלנים הארצי.
  • כיסוי ביטוחי – אף אחד מאיתנו לא אוהב לגלות שהוא מוציא עוד כסף מעבר למה שנסגר בהצעת מחיר כתוצאה מ"כוח עליון" או שלל סיבות נוספות. לכן, בדקו כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים נותן כיסוי ביטוחי מלא לכל שלבי העבודה – כך תוכלו ליהנות משקט נפשי.

 

למה מומלץ לבחור B.I.Projects לשדרוג נכסים?

חברת B.I.Projects נחשבת לבחירתם הטבעית של מאות לקוחות בישראל בכל הקשור לפתרונות שיפוץ ושדרוג נכסים. החברה בעלת ניסיון של למעלה מ – 15 שנים בתחום ומספקת עבורכם פתרונות שדרוג נכסים במעטפת מלאה תחת קורת גג אחת מן שלב השיחה הראשונית והאפיון ועד שלב גמר המלאכה. האהבה העזה שלנו לעולם השיפוצים ולאנשים לחוד הם אלו שהפכו אותנו לבחירה הטבעית של אלפי לקוחות ובעלי מקצוע.

אנו מזמינים אתכם לבחור נכון – זה הזמן שלכם לבחור B.I.Projects