קרניזים חיצוניים דקורטיביים – להפוך את הבית שלכם לבית שתמיד חלמתם

לעיתים אנחנו נכנסים הביתה בערב אחרי עוד יום עבודה מתיש, מורידים את המעיל, מניחים את התיק של העובדה על השולחן, מחלקים נשיקות למשפחה והילדים ואז מרימים את הראש לכמה שניות ומסתכלים על העיצוב של הבית שלנו. לא תמיד אנחנו אוהבים את מה שאנחנו רואים ולעיתים מתעורר בנו הרצון לחדש ולשנות. בזכות שילוב מוצלח של קרניז דקורטיב וצביעה מקצועית של הקירות תוכלו לשדרג את העיצוב והמראה החיצוני של ביתכם וכל זה בעלות נמוכה יחסית ובלי הרבה מאמץ מיוחד.

עיצוב חיצוני לבית פרטי בשילוב קרניז חיצוני

עיצובים וסגנונות לכולם – כל אחד בוחר את מה שהוא אוהב

יש המון סגנונות ועיצובים של קרניז וכל אחד ואחת יכולים לבחור את הסגנון המועדף עליהם. יש חיפוי קרניז שמשדר פאר ועוצמה והופך את המראה של הבית ליוקרתי יותר, יש קרניז דקורטיבי שהוא פשוט יותר ומעניק לבית מראה צעיר וקליל, יש אחרים שכאילו הוציאו אותם מטירה מהמאה ה-17 או ה-18 והבית נראה בזכותם כמו ארמון של מלך ומלכה, יש קרניזים דקורטיביים אחרים שמשלבים צורות ותמונות וזו באמת רק רשימה חלקית של האופציות העומדות בפניכם.

חיפוי ועיצוב חיצוני לבית בשילוב קרניזים חיצוני

להפוך את החיסרון ליתרון

קרניזים חיצוניים בכל הבית
החיבור שבין הקיר והתקרה לא תמיד מסתדר לנו כמו שרצינו, בחלק מהמקרים ניתן לראות את פס השבר הקטן אומנם אבל המאוד בולט ובחלק מהמקרים החיבור פשוט לא נראה טבעי. התפקיד של הקרניז למעשה הוא להפוך את החיסרון ויתרון ולהפוך את החיבור הזה למושלם ולהעניק לבית שדרוג מיוחד מבחינת העיצוב. לא בכל בית נפגוש קרניזים דקורטיביים, מי שמחליט כן ללכת על זה בוחר נכון ולא מצטער לרגע שכן העיצוב החדש של הבית ממש מקבל שדרוג משמעותי וייחודי שלא רואים בכל בית.

בחירת בעל המקצוע – הרגע החשוב ביותר בתהליך

יש לא מעט אנשי מקצוע שיהיו מוכנים להרכיב בביתכם קרניזים דקורטיביים או לבצע בדירתכם חיפוי קרניזים אבל רק מתי מעט יהיו מסוגלים לעשות זאת עבורכם גם בצורה יפה ואיכותית כדי שתצאו עם חיוך רחב על הפרצוף בסוף התהליך. לבחירה באיש המקצוע, שהיא למעשה אפשר להגיד השלב הראשון בכל התהליך יש השפעה גדולה ועצומה על התוצאה הסופית ולכן טרם ההחלטה בררו מיהו בעל המקצוע שמגיע לביתכם, בררו האם יש לו תעודה שהופכת אותו לבעל מקצוע מוסמך והאם הוא האיש הנכון שיכול לענות על הצרכים שלכם. במידה ואתם לא בטוחים אל תתביישו לעבור לבעל המקצוע הבא. שילוב הקרניז מבוצע לפני עבודות השליכט ואחריו ניתן ליישם את השליכט צבעוני שבחרנו. עוד על שליכט צבעוני >

הניסיון עושה את ההבדל

בהמשך לבחירת איש המקצוע עליכם גם לבחור חברה בעלת ניסיון בתחום, חברה שכבר עשתה פרוייקטים מגוונים ושונים, וחברה שאין משימה שקשורה בקרניז חיצוני שהיא אינה מסוגלת לבצע.

חיפוי קרניז זו לא עבודה מורכבת או מסובכת מדי עבור בעל מקצועי רציני ומקצועי אבל כאשר מפקידים את העבודה בידי בעל מקצוע או חברה שאין להם את הניסיון הדרוש כל ההשקעה הכספית וכל הזמן שהקדשתם יכול פשוט לרדת לטמיון וחבל.

בית פרטי בקיסריה הכולל קרניזים, פנלים, פרופילים לחלונות  – חיפוי קירות חוץ דקורטיבים.

הרימו את הטלפון, חייגו למספר 054-4448456 ואנחנו כבר בדרך אליכם.

אנחנו מתחייבים שאחרי שנרכיב את הקרניזים הדקורטיביים בבית או בדירה אתם תרגישו כאילו עברתם להתגורר בבית חדש.